• +90 0541 771 1551

  • kipdizayn@gmail.com

Korkuluk Modelleri


Korkuluk Sistemleri

Alüminyum Korkuluk, inşaatların birçok bölümüne, havuz kenarlarına, balkonlara, teraslara emniyeti ve estetik görünümü sağlamak açısından alüminyum profiller kullanılarak yapılan sistemlerdir. Alüminyum korkulukların diğer korkuluk çeşitlerinden farkı demonte olmasıdır. Profiller parça şeklindedir. Bu profiller vidalarla birbirlerine bağlanarak sistemler kolaylıkla oluşturulur. Alüminyum korkuluk, paslanma oluşturmama, korozyona dayanıklı olma, sağlam ve hafif olma, kullanım ve uygulama kolaylığı sunma, ekstra ağırlık yapmama ve geri dönüştürülebilir olma gibi avantajlar sağlamaktadır.

Alüminyum Küpeşteli Korkuluk Detayı

Meriven korkulukları ve balkon küpeşte modellerinin üretilmesine ve yurtdışı pazarlara ulaştırılmasında öncü olan firmamız, alüminyum küpeşte korkuluk sistemlerini her geçen gün daha çok geliştirmekte, yenilikler katmakta ve güvenirliğini arttırmaktadır. Evlerin merdivenlerinde, teraslarında, balkonlarında ve yapıların daha birçok bölümünde uygulanan, cam korkuluk, eskitme demir merdiven trabzanı, lazer çelik krom korkuluk, havuz korkulukları, galeri teras dumlex pleksi baba korkuluk, kare füme camlı korkuluklar emniyeti sağlayan ve ortama hoş bir görünüm katmak amacı ile yapılan dekorasyon malzemesine korkuluk denmektedir. Alüminyum Korkuluk Metretül Birim Fiyatı: 145,00, Duvar Tutamaklı Küpeşte Metre Fiyatı: 115,00, Paslanmaz Korkuluk Metre Fiyatı: 385,00, Ferforje Bahçe Duvar Korkuluğu Metre Fiyatı: 745,00, 5+5 Lamine Cam Korkuluk Metre Fiyatı: 375,00, Pleksi Korkuluk 50'lik Dikme Adet Fiyatı: 45,00 usd, Pleksiglas 100'lük Baba Fiyatı: 125,00 usd, Pencere Parmaklık Jumbo Korkuluk Adet Fiyatı: 970,00 TL, Daha fazla bilgi almak için bizi arayınız.

Alüminyum · Cam · Pleksi · Bahçe Ferforje Korkuluk · Balkon Küpeşte · Paslanmaz Korkuluk · Merdiven Trabzanı · Pencere Demiri · Pleksiglas Akrilik · Ahşap Korkuluk Küpeşteler
Alüminyum Küpeşte Sistemleri Ankara

Alüminyum Küpeşte Sistemleri

Ankara Küpeşte Korkuluk
Kipdizayn Korkuluk Sistemleri

Kipdizayn Korkuluk Sistemleri

Korkuluk Sistemleri İstanbul
Merdiven Korkuluk Sistemleri

Merdiven Korkuluğu Sistemleri

Korkuluk Sistemleri Sarıyer
Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

Paslanmaz Korkuluk İstanbul Ortaköy
Balkon Cam Korkuluk Sistemleri

Balkon Cam Korkuluk Sistemleri

Korkuluk Sistemleri İstanbul Maslak
Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Alüminyum Korkuluk Bakırkör
Kip Dizayn Küpeşte Korkuluk Sistemleri

Küpeşte Korkuluk Birim Fiyatları

Küpeşte Korkuluk Sistemleri İstanbul Şişli
Ferforje Korkuluk Sistemleri | Kipdizayn

Ferforje Korkuluk Figürleri

Ferforje Korkuluk İstanbul Beykoz
Pleksi Korkuluk Sistemleri KPD 02542CNB

Pleksi Korkuluk Baba Fiyatı

Ferforje Korkuluk İstanbul Laleli

Kip Dizayn © Tüm Hakları Saklıdır. 2019-2020