• +90 0541 771 1551

  • kipdizayn@gmail.com

Cam Raflı Vitrin Dolap

Cam Vitrin Özellikleri

Şık görünümlü alüminyum çerçeveli camlı vitrinler hafiftir, cam vitrinler müşteri talebine göre istenilen ebatlarda yapılır. cam vitrin istenilen ebat ve ölçülerde yerinize uygun olarak üretimi yapılmaktadır . Raf sayıları isteğe bağlı olarak üretimektedir.

Cam Raflı Vitrin Dolap Detayı

Cam Dolap, Camlı Dolap, Cam Vitrin, Camlı Vitrin, Cam Banko, Camlı Banko, Cam Stand, Camlı Stand, Mağaza Raf Sistemleri, Raf Sistemleri. Elektronik ürünlerin sergilenmesinde genellikle metal, ahşap ve camlı modüler sistemler tercih edilmektedir. Sergilenecek olan ürünleri daha ön plana çıkarabilmek adına raflar ve aksesuarlarda rahatça hareket ettirebilme özelliklerine sahiptirler.

Cam Vitrin Özellikleri

Yanlar 4 mm. kalınlığında, kapı 5 mm. kalınlığında, raflar 8 mm. kalınlığında, temperli cam kullanılarak üretilmiştir. * Kapı kilitlenebilir. * Raf yükseklikleri ayarlanabilir. * Tekerleklidir, tekerleği frenlidir. * İsteğe bağlı olarak içten, holojen spot veya LED ile aydınlatılabilir. * Demonte olarak da monte edilebilir, 2 kişi kurulumu kolayca yapabilir.m kaplama parçalar. Kipdizayn Cam Vitrin. Cam Raflı Vitrin Dolap - Alüminyum Camlı Vitrin. Ürün detayları için ziyaret ediniz.

Cam Vitrin

Cam Vitrin Modelleri

Displat Ürünleri İzmir
Cam Vitrin

Cam Vitrin Modelleri

Displat Ürünleri İzmir
Cam Vitrin

Cam Vitrin Modelleri

Displat Ürünleri İzmir

Kip Dizayn © Tüm Hakları Saklıdır. 2019-2020