• +90 0541 771 1551

  • kipdizayn@gmail.com

Cam Balkon Özellikleri

Cam balkon sistemleri, temelde camların alüminyum raylar içerisinde hareket ederek, balkonun uygun köşelerine, tüm camların katlanarak açılması temeline dayanmaktadır. Günümüzde şehir hayatının giderek daha yorucu, stresli olduğu düşünüldüğünde, insanlara evlerinde bir özgürlük alanı oluşturan balkonlar daha da önem kazanmaktadır.

Katlanır Cam Balkon Detayı

Cambalkon sistemleri, istenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman kapatılabilen yapısı nedeniyle, balkonları kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir. Türkiye'nin ilk panoramik cam balkon imalatçısı. İstanbul'da rakipsiz katlanır cam balkon firmasıyız. - Cambalkon sistemleri, evlerin genel mimarisine uyum sağlayarak estetik bir görüntü oluşturur. - Cambalkon sistemleri, esnek kullanım kolaylığı sayesinde yağmur, kar ve iklim şartları ne olursa olsun balkonu istenilen biçimde kullanma imkanı sağlar. - Cambalkon sistemleri, toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonlarda yuvalanabilen hayvanlar ve atıkları gibi her türlü istenmeyen dış ortam şartlarından korunma sağlar.

Isı Camlı Cam Balkon Sistemi

Isıcamlı cam balkon; ısıcam özelliği bulunan camlar kullanılarak hazırlanmış cam balkon sistemleridir. Isıcamlı cam balkonlar, diğer cam balkon modellerine göre çok daha fazla özelliği içinde barındırmaktadır. Çünkü; amacın ısı tasarrufu olduğu bu tür balkonlarda, kullanılan her malzemenin yalıtım özellikli olması şarttır. Isıcamlı cam balkon sistemlerinde kullanılan profil, birleşme ve bağlantı noktaları, fitiller ve fitil içi malzemelerin tamamı yalıtımı en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Aksi halde beklenen ısı tasarrufu gerçekleşmeyecektir.

Kipdizayn Cam Balkon

Panaromik Cam Balkon 3

Katlanır Cam Balkon Sarıyer
Cam Balkon | Kip Dizayn

Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon Beşiktaş
Kip Dizayn Cam Balkon Kapatma

Gold Cam Balkon

Gold Katlanır Cam Balkon Silivri

Kip Dizayn © Tüm Hakları Saklıdır. 2019-2020