• +90 0541 771 1551

  • kipdizayn@gmail.com

Aluminyum Kapı Kasası Nedir?

Alüminyum kapı kasası özel fitilleri sayesinde maksimum ses izolasyonu sağlar, vidaları gizler. Teleskopik aluminyum ayarlı kasa profillerinin özel tasarımı sayesinde anti-mikrobiyel özellik taşır. Altanlar Alüminyum Kasalı Laminat Kapıları Yenilikçi bakış açısı ve üstün kalite standartları ile projelere, kişilere ve kurumlara özel alüminyum çerçeveli laminat kapı üretimi yapıyoruz.

Alüminyum Kapı Kasası Detayı

iç mekan alüminyum kapı kasaları ev ve iş hayatı için tasarlanmıştır. Kapılar, insan hayatının her adımında güvenli bölümler oluşturur, gizli konuşmalar, özel hayatlar, yoğun ve dikkatli çalışmalarda özel mekanlar oluşturulmasını sağlar. Kapılar odaları ve insanları birbirine bağlar veya ayırır.alüminyum kapı kasası fiyatları alüminyum kapı kasası ankara alüminyum kapı kasası ağırlığı alüminyum kapı kasası bursa ayarlı alüminyum kapı kasası ayarlanabilir alüminyum kapı kasası asaş alüminyum kapı kasası çuhadaroğlu alüminyum kapı kasası"

Alüminyum Kasalı Laminat Kapı Fiyatları

Alüminyum ayarlı geçme kasalı laminat kapılar, çift taraflı 6mm ahşap Mdfli 42mm kalınlıkta üretilmektedir. Laminat (pst) Kapılar Alüminyum Teleskopik kapı kasaları duvar kalınlığına göre 09cm 35cm ayarlanabilme özelliği ile şık görünümü sağlam yapısıyla müşterilerimizin ilgi odağı olmaktadır. Hareketli Alüminyum Kasa Üzeri Laminat Kapılar her renk ve desene uygulanabilen Sac Kasalar sağlam ve uzun ömürlü olup aynı zamanda oldukça şık ve modern bir tasarıma sahiptir. alüminyum kasalı laminat kapı izmir Laminat Wc Kapıları alüminyum kasalı kapı laminat kapı kanadı fiyatları alüminyum kapı kasa fiyatları alüminyum laminat kapı Star alüminyum kasalı cam kapı alüminyum wc kapı fiyatları Alüminyum teleskopik kapı kasaları duvar kalınlığına göre 09cm 35cm ayarlanabilme özelliği ile şık görünümü sağlam yapısıyla müşterilerimizin ilgi odağı olmaktadır.

Alüminyum Kapı Kasası

Alüminyum Kapı Kasası

Bursa alüminyum kapı kasası
Alüminyum Kasalı Laminat Kapı

Alüminyum Kasalı Laminat Kapı

Ankara Alüminyum Kasalı Laminat Kapı
Alüminyum Kasalı Cam Kapı

Alüminyum Kasalı Cam Kapı

İzmir Ayarlı Kasalı Cam Kapı

Kip Dizayn © Tüm Hakları Saklıdır. 2019-2020