• +90 0541 771 1551

  • kipdizayn@gmail.com

Alüminyum Kasalı Laminat Kapı

alüminyum Kapı Kasası Resimleri

Alüminyum Kapı Kasası - Kipdizayn

Alüminyum Kapı Kasası

İç Dekorasyon
Kip Dizayn | Alüminyum Kapı Kasası

Alüminyum Kapı Kasası

İç Dekorasyon
Alüminyum Kapı Kasası | Kip Dizayn

Alüminyum Kapı Kasası

İç Dekorasyon

Alüminyum Kapı Kasası Özellikleri

Alüminyum teleskopik kasalı laminat kapı özel fitilleri sayesinde maksimum ses izolasyonu sağlar, vidaları gizler. Aluminyum kasa profillerinin özel tasarımı sayesinde anti-mikrobiyel özellik taşır. Altanlar Alüminyum Kasalı Laminat Kapıları Yenilikçi bakış açısı ve üstün kalite standartları ile projelere, kişilere ve kurumlara özel alüminyum çerçeveli laminat kapı üretimi yapıyoruz.

Alüminyum Kapı Kasa Detayı

iç mekan alüminyum kapı kasaları ev ve iş hayatı için tasarlanmıştır. Kapılar, insan hayatının her adımında güvenli bölümler oluşturur, gizli konuşmalar, özel hayatlar, yoğun ve dikkatli çalışmalarda özel mekanlar oluşturulmasını sağlar. Kapılar odaları ve insanları birbirine bağlar veya ayırır.alüminyum kapı kasası fiyatları alüminyum kapı kasası ankara alüminyum kapı kasası ağırlığı alüminyum kapı kasası bursa ayarlı alüminyum kapı kasası ayarlanabilir alüminyum kapı kasası asaş alüminyum kapı kasası çuhadaroğlu alüminyum kapı kasası"

Alüminyum Kasalı Laminat Fiyatları

Alüminyum ayarlı geçme kasalı laminat kapılar, çift taraflı 6mm ahşap Mdfli 42mm kalınlıkta üretilmektedir. Laminat (pst) Kapılar Alüminyum Teleskopik kapı kasaları duvar kalınlığına göre 09cm 35cm ayarlanabilme özelliği ile şık görünümü sağlam yapısıyla müşterilerimizin ilgi odağı olmaktadır. Hareketli Alüminyum Kasa Üzeri Laminat Kapılar her renk ve desene uygulanabilen Sac Kasalar sağlam ve uzun ömürlü olup aynı zamanda oldukça şık ve modern bir tasarıma sahiptir. alüminyum kasalı laminat kapı izmir Laminat Wc Kapıları alüminyum kasalı kapı laminat kapı kanadı fiyatları alüminyum kapı kasa fiyatları alüminyum laminat kapı Star alüminyum kasalı cam kapı alüminyum wc kapı fiyatları Alüminyum teleskopik kapı kasaları duvar kalınlığına göre 09cm 35cm ayarlanabilme özelliği ile şık görünümü sağlam yapısıyla müşterilerimizin ilgi odağı olmaktadır.

Kip Dizayn © Tüm Hakları Saklıdır. 2019-2020